W Domu Dziennego Pobytu odbyły się kreatywne zajęcia, podczas których uczestnicy wykonali kolorowy bukiet z szyszek.
Tworzenie wyjątkowych „szyszkowych kwiatów” było okazją do rozwijania wyobraźni, zdolności manualnych oraz wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze. Powstała wspólna praca zachwyciła pomysłowością i bogactwem barw.
Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie i serdeczną atmosferę. Cieszymy się na kolejne wspólne spotkania.

